05.01.2011 Kolmapäev

MTA videojuhend: kuidas täita deklaratsiooni

Kõige rohkem tuntakse huvi krooniperioodi deklaratsioonide vastu. MTA palub tähele panna, et kõik krooniperioodi deklaratsioonid tuleb esitada kroonides, iga tasumisele kuuluv maksusumma konverteeritakse eurodesse eraldi.

Maksu- ja Tolliameti tulude osakonna juhataja Ruth Paade sõnul on maksuhaldur valmis maksumaksjaid abistama. "Oleme koostanud videojuhendid koos õpetusega, millele peaks eurole ülemineku järel tähelepanu pöörama. On olemas juhised selle kohta, kuidas täita nii krooni- kui ka euroaja deklaratsioone, kuidas saab neid parandada ja mida tuleb konverteerimisega kaasneva ümardamise juures silmas pidada," sõnas Ruth Paade.
 
MTA poolt koostatud videojuhendid aitavad maksumaksjatel kergemini orienteeruda e-maksuametis/e-tollis. Juhenditega saab tutvuda RUP.ee kodulehel: eesti keeles ja vene keeles .
 
Maksu- ja Tolliameti kodulehel on lisaks avatud foorum, kus küsimustele vastavad ühe tööpäeva jooksul Maksu- ja Tolliameti spetsialistid. Foorumisse saab siseneda Maksu- ja Tolliameti kodulehelt või aadressilt foorum.emta.ee.

Lisaks saab abi elektroonilise deklareerimise infotelefonilt 880 0815.

MTA


Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes