Ilmunud on Raamatupidamisuudiste detsembrinumber.
Täna ilmus e-ajakirja Raamatupidamisuudised PLUSS oktoobrinumber! Seekordsest numbrist saate lugeda kaugtöö tegemisest, karjäärimuutusest ja äridokumentide tõlkimisest. Palju uut ja huvitavat leiab ka teistest rubriikidest.
Majandusportaali www.rup.ee projektiga Vis-A-Vis on liitunud uus partner – Advokaadibüroo Biin ja Biin, mis annab võla-, asjaõiguse, perekonna- ja pärimisõiguse ning haldusõiguse valdkonnas kvaliteetset ning kliendi huve parimal viisil esindavat…
Raamatupidamisuudistel on hea meel teatada, et Profiblogi projektiga liitus uus osaleja – Evelin Jõgar Õigusteenused OÜ.
Majandusportaali www.rup.ee projektiga Vis-A-Vis on liitunud uus partner – Advokaadibüroo Heringson Glo, mis osutab teenuseid nii tsiviil-, haldus,- kui karistusõiguse valdkondades. Raamatupidamisuudiste tellijad saavad neile esitada õigusega seotud küsimusi.
RUP.ee veebiküljele lisandub pidevalt artikleid ja uudiseid. Iga kuu koostatav TOP 5 aitab orienteeruda selles infovoolus ning teha kiiresti kindlaks veebikülje kasutajate seas kõige populaarsemad artiklid.
Raamatupidamisuudistel on hea meel teatada, et Profiblogi projektiga on liitunud uus osaleja − advokaadibüroo Borenius.
Sellel nädalal ilmus Raamatupidamisuudiste novembrinumber.
Raamatupidamisuudistel on hea meel teatada, et Profiblogi projektiga liitus uus osaleja – advokaadibüroo HETA.
Raamatupidamisuudistel on hea meel teatada, et Profiblogi projektiga liitus uus osaleja − Rahandusministeerium.
10. novembril tähistab Raamatupidamisuudised koos audiitor- ja raamatupidamise kutseorganisatsioonide ning spetsialistidega, kelle töö on seotud raamatupidamisarvestusega, rahvusvahelist raamatupidajate päeva!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes