01.12.2012 Laupäev

Tööpakkumine

Majandusajakirja Raamatupidamisuudised toimetus otsib oma meeskonda energilist ja positiivset inimest veebitoimetaja ametikohale, kelle peamised tööülesanded on veebiportaali www.rup.ee materjalide tellimine, toimetamine ja internetti ülespanemine.

Töö kirjeldus:

  •  artiklite tellimine
  •  toimetamine
  •  suhtlemine autoritega
  •  veebiportaali administreerimine ja arendamine
  •  osalemine projektide väljatöötamises

Nõudmised kandidaadile:

  •  positiivne ellusuhtumine
  •  algatusvõime
  •  analüütiline mõtteviis
  •  arvutioskus
  •  keelteoskus: eesti keel – kõrgtase, vene keel – kesk- või kõrgtase
  •  kohusetundlikkus
  •  täpsus

Kasuks tuleb:

  •  majandus- ja/või ajakirjandusharidus
  •  meedias või raamatupidajana töötamise kogemus
  •  teadmised veebiportaalide tööst

Pakume:

  •  häid töötingimusi
  •  huvitavat ja mitmekülgset tööd
  •  kindlat ja alalist töökohta
  •  loomingulist ja sõbralikku kollektiivi
  •  karjäärivõimalust

Töö iseloom:

Asukoht: Tallinn

Tööaeg: täis- või osaline tööaeg

Palume CV-d saada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. epostile.