30.11.2021 Teisipäev

Millesse teha oma esimesed krüptoinvesteeringud?

Krüptosse investeerimine on väljakutsuv tegevus, sest hetkel on investeerimiseks 13 659 krüptot ning investeerida saab 427 kauplemisplatvormi. Igal kauplemisplatvormil on oma piiratud valik krüptosid ja täiendavaid investeerimisvõimalusi.

Karl Järvelaid, jurist, Mast Õigusbüroo
Karl Järvelaid, jurist, Mast Õigusbüroo Foto: erakogu

Kui kauplemisplatvorm on valitud, siis tuleb mõelda, milline krüptosse investeerija soovitakse olla. Kas olla päevakaupleja ehk lõigata kasu igast tõusust ja langusest või olla hoidja ehk investeerida krüptosse, millel on tugev potentsiaal aastate jooksul tõusta. Mõlemad eelnevalt nimetatud variandid on alustavale investorile ebasobivad, kuna alustamiseks vajalik oskuste ja teadmiste tase on väga kõrge.

Alustavale investorile soovitaks alustada krüptodest, mida saab kauplemisplatvormil stakida (vahel nimetatakse earn´iks) ehk kauplemisplatvormil lasete oma krüpto mingiks tähtajaks lukustada, mille eest kauplemisplatvorm maksab intressi.

See võimaldab oodata rahulikult, kuni krüpto tõuseb soovitud hinnani...

Juurdepääs käesolevale materjalile on majandusajakirja Raamatupidamisuudised tellijatel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!