03.02.2021 Kolmapäev

Ettevõtluskonto – lihtne ja mugav lahendus ettevõtlikele eraisikutele

2019. aasta alguses tutvustasid LHV Pank ning Maksu- ja Tolliamet koostöös välja töötatud lihtsat ja bürokraatiavaba väikeettevõtluse vormi ehk ettevõtluskontot. Teenus võeti kiiresti omaks ning tänaseks on avatud üle 3500 ettevõtluskonto.

Marthi Lepik, kommunikatsioonispetsialist, LHV Pank
Marthi Lepik, kommunikatsioonispetsialist, LHV Pank Foto: erakogu

Alustavate väikeettevõtjate jaoks on sageli suurimaks peavalu tekitajaks kõik maksudega seonduv. Kas, kui palju, millal ja kellele maksta tuleb? Kas ka väikese käibe juures peab endale raamatupidaja muretsema? Ettevõtluskonto on lahendus kõigile neile küsimustele, sest seda kasutades puudub raamatupidamiskohustus ning kõikide maksete arvestus ja Maksu- ja Tolliametile maksmine on automaatsed.

Kellele on ettevõtluskonto mõeldud?

Ettevõtluskonto on ettevõtlusega tegelemiseks väga kasutajasõbralik lahendus. See sobib inimesele, kes osutab teistele eraisikutele teenuseid, mille tarbeks ei ole vaja endal teha suuri kulutusi. Näiteks  lapsehoidjatel, koduabilistel – või õpetajatel, aga ka teksti- või...

Juurdepääs käesolevale materjalile on majandusajakirja Raamatupidamisuudised tellijatel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!