27.06.2011 Esmaspäev

Tööjõurendiettevõtte renditav Soome korter - kas tegemist on erisoodustusega? Esile tõstetud

Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)
Sooviksime küsida, kui ettevõte kelle põhitegevus on tööjõurent Eestist Soome rendib Soomes korteri, kus ööbivad renditöölised. Kas sellise korteri rendi korral on tegemist erisoodutusega või on tegemist ettevõtlusega ettenähtud kuluga? Täpsustame, et töölepingus on töötamise koht Soome vabariik ja töölähetusi ei vormistata.

Vastavad EMTA spetsialistid

VASTUS:     

Kui selliselt on lepingus kokkulepitud siis ei ole tegemist erisoodustusega vaid ettevõtlusega seotud kuluga ( TuMS § 12 lg-s 3).

EMTA foorum

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.