23.02.2010 Teisipäev

Via-a-vis: kauba müük Euroopa firmale - millisel real peab deklareerima?

Eesti firma müüb kaupa Euroopa firmale (VAT on mõlemal) vabalaos,  arvel on viide käibemaksuseadusele § 15 p 3 ja direktiivile 2006/112 . Nädala jooksul toimub väljavedu EL-ist , Euroopa firma esitab kõik  ekspordiks vajalikud dokumendid. Millisel käibemaksu deklaratsiooni (KMD) real peab Eesti firma deklareerima käivet?

VASTUS:

Vormi KMD  3. rida.

Jelizaveta Litau,
maksukonsultant
ajakirja Raamatupidamisuudised juht

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Vebinar ee 300x500 maire otsus 3 gif

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes