Korteriuhistu 930x140 ee gif

 

22.02.2011 Teisipäev

Läti firmale osutatud reklaamiteenuse kajastamine VD aruandes

Meie firma osutab reklaamiteenust Läti firmale Eestis. See on ühendusesisene tehing ning käibemaksu määr on 0%. Kas seda käivet tuleb näidata igakuiselt esitatavas ühendusesisese käibe aruandes (VD)?

VASTUS:

Reklaamiteenuste puhul on tegemist üldreegli alusel (käibemaksuseadus § 10 lg 4 p 9) pöördmaksustatavate teenustega. Need saaja asukohas maksustatavad teenused, millele rakendub nimetatud üldreegel, tuleb näidata ka vastava maksustamisperioodi eest esitataval VD aruandel veerus 5.

Maigi Lasn,
maksukonsultant,
AS Deloitte Advisory

gif Company 930x140 ee

 

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes