SEB

SEB põhiväärtused on kliendikesksus, pühendumus, koostöö ja lihtsus. Pank püüdleb selle poole, et need väärtused kajastuksid kõikides tema igapäevastes tegevustes, sealhulgas suhtluses klientide, kolleegide ja teiste osapooltega.

www.seb.ee

SEB visioon on pakkuda klientidele maailmatasemel teenust. Panga vastutustundliku ettevõtluse strateegia on loodud selle visiooni toetamiseks.

SEB vastutustundliku ettevõtluse kolm peamist suunda on: vastutustundlik juhtimine, vastutus ümbritseva keskkonna suhtes ja sotsiaalne vastutus.

Pankadel on oluline roll rahavoogude vahendamisel hoiustajatelt laenusaajatele viisil, mis soodustaks majanduskasvu, näiteks ettevõtete arengu toetamise kaudu. Pank on majanduse südametunnistus ja vereringe. SEB aitab luua töökohti, ostab kaupu-teenuseid strateegilistelt äripartneritelt, hankijatelt. Dividendide, maksude maksmise ja kogukonda suunatud investeerimisprojektide kaudu loob SEB oma huvirühmadele ja kogukondadele materiaalseid majanduslikke hüvesid.

Pank teeb igapäevaselt koostööd klientide, hankijate ja teiste huvirühmadega, et vähendada oma tegevuses tagajärgi, mis võivad keskkonnale ja ühiskonnale olla negatiivse mõjuga. SEB panustab eelkõige tegevustele, mis on ettevõtjate koduturgude jaoks olulised ning kasutab parima tulemuse saamiseks oma ressursse targalt.

 Kontakt:

SEB

Tornimäe 2, 15010 Tallinn

telefon: 665 5100
faks: 665 5103

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
koduleht: http://www.seb.ee

rup.ee koostööpartner

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes