LINDEBERG

lindeberg medium Advokaadibüroo LINDEBERG meeskond on moodustatud lähtudes eesmärgist pakkuda enda klientidele kvaliteetseimat õigusteenust. Sageli vajavad kliendid nõustamist mitmes erinevas valdkonnas – näiteks ärinõustamist ja lepingute koostamist, aga ka esindamist ühisvara jagamisel ning laste hooldusõigusega või pärimisega seotud vaidlustes. Erinevalt paljudest teistest advokaadibüroodest pakub Advokaadibüroo LINDEBERG klientidele nö täisteenust – klient saab kõigi probleemide osas abi ühest büroost, ega pea iga vaidluse jaoks otsima eraldi advokaadibürood, kes tema probleemiga tegeleks.

www.lindeberg.legal

 

Peamised valdkonnad, millega meie advokaadid tegelevad, on:

  • Klientide esindamine erinevates vaidlustes nii tsiviilasjades (näiteks tööõigus, lepinguõigus) kui ka haldusasjades (näiteks riigihanked, planeeringud), samuti kohtuvälistel läbirääkimistel.
  • Lepinguõigus – aitame koostada lepingud, mis reguleerivad ammendavalt kõiki olulisi küsimusi, et vältida tulevikus vaidlusi.
  • Klientide nõustamine äritegevusega seotud küsimustes. Siia alla kuuluv nii igapäevane äriõigusega seotud nõustamine (näiteks juhtorgani otsuste koostamine), samuti nõustamine igapäevaste otsustusprotsesside juures (näiteks sõlmitavate lepingute ülevaatamine, läbirääkimised võlgnikega, andmekaitsega seotud probleemid).

Lisaks pakume õigusteenused ka eraisikutele, sh aitame lahendada perekonnaõiguse (näiteks lahutus, ühisvara jagamine, laste hooldusõigus), asjaõiguse (näiteks kaasomandiga seotud vaidlused) ja pärimisõigusega (näiteks annakutega seotud vaidlused ja pärandvara jagamine) seotud probleeme. Samuti moodustavad olulise osa Advokaadibüroo LINDEBERG klientidest korteriühistud, keda nõustame nii lepingute sõlmimisel (näiteks ehitustööde tellimine) kui ka vaidluste lahendamisel (näiteks vaidlused võlgnikega).

Advokaadibüroo LINDEBERG peab väga oluliseks vastutustundlikku ettevõtlust. See tähendab seda, et konkreetse kliendi huvide kaitseks teevad meie advokaadid alati kõik võimaliku, kuid lisaks panustab Advokaadibüroo LINDEBERG ka ühiskonda. Mh pakub Advokaadibüroo LINDEBERG tasuta õigusteenuseid mitmele heategevusorganisatsioonile, samuti panustame palju üliõpilaste haridusse.

Meie kontorid asuvad Tallinnas ja Pärnus. Samuti on võimalik nõustada kliente e-kirja vahendusel.

 

KONTAKTID:

Advokaadibüroo LINDEBERG

Tel: +372 625 2000
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.lindeberg.legal 

Tallinna kontor
Kentmanni 6, Tallinn
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tel: +372 625 2000
Oleme avatud: E-R 9.00-17.00

Pärnu kontor
Munga 2, Pärnu
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tel: +372 625 2000

Klientide vastuvõtt toimub üksnes eelneval registreerumisel

Palume kohtumise eelnevalt telefoni või e-posti vahendusel kokku leppida.

rup.ee koostööpartner

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes