Creditinfo Eesti AS

krediidiinfo188x

Creditinfo Eesti AS on Eesti suurim krediidiinformatsiooni sektori ettevõte, kes on üle 23 aasta tegelenud ettevõtete ja eraisikute andmete kogumise ning neile lisandväärtuse loomisega. Creditinfo põhieesmärgiks on Eesti ettevõtete finantsriskide maandamine. Lisaks teostab Creditinfo regulaarselt uuringuid ettevõtete maksekäitumise, krediidipoliitika ja pankrottide kohta. Creditinfo Eesti AS kuulub juhtiva rahvusvahelise krediidiinformatsiooni ja riskide halduse teenuseid pakkuva Creditinfo Group'i koosseisu, kes tegutseb üle maailma (sh kõigis kolmes Balti riigis) oma tütar- ja partnerettevõtete kaudu.

www.creditinfo.ee

 

Creditinfo Eesti  AS on Eesti pankade loodud Ametliku Maksehäireregistri haldaja ja Positiivse Registri haldaja. Maksehäireregistrisse sisestavad informatsiooni Eesti krediteerijad kõikidest elutähtsatest valdkondadest. Ettevõtete ja eraisikute maksekäitumise info on oluline õigete krediidiotsuste tegemiseks ja raharingluse kiirendamiseks.

Creditinfo Eesti AS pakub järgmisi teenuseid:

  • taustainfo ja krediidihinnangud kõikide Eesti ettevõtete ja eraisikute kohta,
  • maksehäireregistrisse info sisestamine ja haldamine,
  • krediidiriskide haldamine reaalajas ja krediidijärelevalve,
  • sihtrühmade koostamine Eesti, Läti ja Leedu ettevõtetest,
  • eduka Eesti Ettevõtte Tunnistus,
  • turuülevaade,
  • ettevõtte väärtuse hindamine.

Kontakt

Krediidiinfo AS

Narva mnt 5, 10117 Tallinn

Tel: +372 6659600

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Creditinfo andmebaasid

www.e-krediidiinfo.ee Eesti suurim ja täpseim andmebaas, mis sisaldab reaalajas üld-, majandus- ja finantsinfot kõikide Eesti ettevõtete ja eraisikute kohta. Tasuta saab vaadata maksuvõlgasid, registrikaarti, omanikke, juhatust ja seotud ettevõtteid.
www.e-seif.ee Eraisikutele mõeldud keskkond teiste eraisikute ja ettevõtete tausta uurimiseks. Inimene saab vaadata enda maksehäireid tasuta.
www.baltictarget.eu Mugav tööriist erinevate sihtrühmade koostamiseks Eesti, Läti ja Leedu ettevõtetest.

Sotsiaalmeedia

https://www.facebook.com/CreditinfoEesti/
http://blog.creditinfo.ee/

rup.ee koostööpartner

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes