Katrin Aedma

Katrin Aedma Esinemiskoolitaja Katrin Aedma on oma ala tõeline fanaatik ja professionaal – hea näide põhjalikust, nõudlikust ja eesmärgipärasest, samas motiveerivast, paindlikust ja säravast interaktiivsest koolitajast. Ta on oma sära ning aktiivse, veenva ja meeldejääva esinemise tõttu oodatud esineja paljudele konverentsidele. Katrin Aedma on vabakutseline (aja)kirjanik, kes kirjutab teenindusest, esinemisoskustest, koolitamisest, inimeste eludest ja erinevatest maadest.

www.KaKonsultatsioonid.ee

 

Katrin Aedma on Mainori Kõrgkooli, Rahvaülikooli, Tallinna Ülikooli, JCI Be-Wise projekti ja Marketingi Instituudi avaliku esinemise lektor. Ta on esinemiskoolitusi viinud Eestis läbi enam kui 3500 osalejale. Lisaks välismaal – näiteks Hollandis, Norras, Hispaanias, Indias.

  • Taust ja haridus

Katrin Aedma on kogenud praktik ja sertifitseeritud koolitaja. Koolituskogemust üle 15 aasta, esinemiskogemust rahvusvahelistel lavadel üle 10 aasta, juhtimiskogemust üle 20 aasta (sh SEB ja Eesti Energia). Tunneb suurepäraselt organisatsiooni toimimismehhanismi, mõistab töötajate vajadusi ja mõttemaailma.

2 kõrgharidust – bakalaureusekraad ärijuhtimises ja rahvusvaheliste majandussuhete erialal. Lisakoolitused: psühholoogia, NLP, reiki, tervislik eluviis jms. Sertifitseeritud rahvusvaheline koolitaja. Sertifitseeritud rahvusvaheline koolitaja tiitliga ITF#134 (International Training Fellow), koolitusprogrammide ja -materjalide disainer.

  • Koolitusteemad

Avalik esinemine, koolitamisoskused, suhtlemine enese ja teistega (sh teenindus, müük, suhtlemine virtuaalsetes kanalites, sh meilietiketi koolitused jms).

  • Töökeeled

Töökeelteks enamasti eesti ja inglise keel, osaliselt vene ja norra keel.

  • Koolitusmeetodid

Kasutab üldjuhul interaktiivseid koolitusmeetodeid, mis võimaldavad kõigil osalejatel kaasa mõelda, oma arvamust välja öelda ja end analüüsida. Ta kombineerib paindlikult erinevaid metoodikaid, et saavutada parim tulemus. Tegevused on mängulised ja loovad, õhkkond on positiivne ja vaba. Koolitusi iseloomustavad elurõõmus vaimsus, mõtteterad, temaatilised lõdvestavad või energetiseerivad kehalised harjutused. Praktilise töö käigus on Katrin Aedma välja töötanud mitmeid harjutusi, mis aitavad saavutada suurepäraseid tulemusi mõistmisel, mäletamisel, suhtlemisel ja esinemisel. Lisaks oskab Katrin erinevaid energia blokeeringute vabastamise meetodeid ja kasutab neid ka oma töös.

 

Katrin Aedma profiblogiga saate lähemalt tutvuda siin.

 

Kontakt:

Katrin Aedma
tel.: +372 513 2444 (Eesti), +47 4178 6999 (Norra)
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,

veeb: www.KaKonsultatsioonid.ee, www.KaTraining.weebly.com

rup.ee koostööpartner