825x120 antikriis ee

Advokaadibüroo HETA

Advokaadibüroo HETA on üks vanematest Eesti advokaadibüroodest ning on asutatud 1989. aastal. 2010.–2014. aastatel tegutses kui Advokaadibüroo HETA Biin ja Pihlakas, kuid nüüd jätkatakse Advokaadibüroo HETA nime all.

www.heta.ee

Kogemus ja missioon

HETA advokaatidel on pikaajaline ja laiaulatuslik advokaadipraksis või siis eelnev kogemus töötamisest juristina riigiteenistuses, kohaliku omavalitsuse asutustes ning äriühingutes. Rikkalik ja mitmekülgne kollektiivne kogemustepagas laob vundamendi, millele on lihtne ehitada head meeskonnatööd. Ja seda kõike on vaja olukordades, kus kliendile kulub ära kõrgeimal võimalikul tasemel õigusabi tekkinud probleemide edukaks ja asjatundlikuks lahendamiseks.

Advokaadibüroo HETA tagab koos kvalifitseeritud õigusabiga alati ka lojaalsuse, tähelepaneliku ja hooliva suhtumise. Iga inimene on isiksus ja tema probleemid kordumatud – me teame seda ning seetõttu usume, et kvaliteetne õigusabi algab inimese ärakuulamisest ja kaasamõtlemisest.

Rahvusvahelisus

Advokaadibüroo HETA teeb tihedalt koostööd Soome, Rootsi, Läti, Leedu ja Venemaa advokaadibüroodega ning teiste Euroopa riikide kolleegidega. Nimetatud sidemed võimaldavad Teie õigusalast teenindamist ka välisriikides.

Samuti on advokaadibüroo HETA esindatud mitmetes rahvusvaheliselt tunnustatud juriidikaandmebaasides nagu näiteks www.legal500.com, www.legalexpertsdirectory.com jt.

Kontakt:

Advokaadibüroo HETA

Tammsaare tee 47 Tallinn, Eesti

Tel: 699 66 11
Faks: 644 28 89

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www: www.heta.ee

rup.ee koostööpartner

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes