HansaLaw

Hansa Law Offices

Advokaadibüroo HansaLaw alustas 2004.aastal Tallinnas kolme töötajaga. Tänaseks on Tallinna büroos juba 13 töötajat. Advokaadibürool on partnerid ka teistes Balti riikides.

Advokaadibüroo osutatavad õigusteenused on seotud eelkõige ettevõtlusega, neist märkimisväärne osa on klientide esindamine erinevates kohtuvaidlustes ja maksuasjadega seotud küsimustes. Meie klientide hulka kuulub nii väga suuri, keskmisi kui ka väikeettevõtteid, samuti füüsilisi isikuid.


Rahvusvaheline väljaanne Legal500 on HansaLaw advokaate maksuasjades ja kohtuvaidlustes korduvalt tunnustanud.
Meil on hea meel aidata kliente maksuriskide ennetamisel, aga ka juhul kui maksuhaldur on alustanud äriühingus revisjoni või koostanud juba maksuotsuse. Tuues ühe näite meie praktikast klientide esindamisel märgime, et HansaLaw maksumeeskonnal õnnestus 2011 peetud keerukas ja väga mahukas, kokku 40 kohtuistungit väldanud OÜ Refonda vaidluses maksuametiga saavutada enam kui 100 miljoni krooni suuruse maksuotsuse tühistamine 95% ulatuses.
HansaLaw osutab kõiki äriühingu elutsükli jooksul vajaminevaid äriõiguslikke teenuseid, alates asutamisest kuni likvideerimiseni, aga ka ühinemised-ülevõtmised, ümberkujundamised ja muud kliendile vajalikud teenused.
Klientide huvide kaitsmine kohtutes nii tsiviil-, haldus-kui kriminaalmenetlustes on HansaLaw üks peamisi õigusteenuse valdkondi.
Lisaks eeltoodule, HansaLaw pakub  erinevaid riigihangetega seotud teenuseid ning meie kollektiivis on ka perekonna- ja pärimisõiguse spetsialist.
Büroo advokaadid on kliente korduvalt edukalt esindanud   karistusõiguse valdkonnas, eelkõige majandus-ja maksualastes süüteoasjades.

 

Kontakt:

Advokaadibüroo HansaLaw
Gonsiori 7 Tallinn

Tel: 660 3800
Faks: 660 3801
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koduleht: www.hansalaw.ee