Evelin Jõgar Õigusteenused

Evelin Jõgar Õigusteenused OÜ on väikese ja keskmise suurusega ettevõtjate õigusnõustamisele keskendunud õigusbüroo, pakkudes ettevõtjale mugavat ja paindlikku võimalust juriidiline kompetents ettevõttesse sisse osta. Meie eesmärgiks on olla oma klientidele usaldusväärseks ja kasulikuks partneriks, kellega loodud koostöösuhted on tugevad ja pikaajalised.

www.ejlegal.ee

Pakume ettevõtjale mõistlikku alternatiivi koosseisulise juristi palkamisele ettevõttesse.

Meie õigusbüroo toimib nagu ettevõtja päris oma juriidiline osakond, kes lahendab ettevõtja igapäevases äritegevuses ettetulevad küsimused asjatundlikult, kiirelt ja ettevõtja ärivajadusi silmas pidades.

Hoiame ettevõtja juriidilise majapidamise korras.

Koostame ja vaatame üle ettevõtja poolt sõlmitavaid lepinguid, osaleme vajadusel läbirääkimistel ja koosolekutel, lahendame probleeme klientide ja äripartneritega, tegeleme võlgade sissenõudmisega nii kohtus kui kohtueelselt, esindame ettevõtjat töövaidlusorganites, kohtutes ja suhtluses erinevate ametiasutustega, koostame vajalikke sise-eeskirju ja muid juriidilisi dokumente ning hoiame ettevõtjat kursis seadusemuudatuste ja kohtupraktikaga.

Nõustame ettevõtjaid kõikides peamistes äritegevusega seotud õigusvaldkondades.

Omame praktilisi kogemusi erinevates ettevõtlusega seotud õigusvaldkondades, sealhulgas äriõiguse, tööõiguse, võlaõiguse, tarbijakaitse, intellektuaalomandi ja andmekaitsega seotud küsimuste lahendamisel.

Tegutseme peamiselt Lõuna-Eestis.

Õigusbüroo kontor asub Tartus, kuid teenindame kliente sidevahendite abil üle Eesti.

Kuulumine kutseühendustesse

Evelin Jõgar on Eesti Juristide Liidu ning Eesti Juristide Liidu Ettevõtlusjuristide Ühenduse liige.

KONTAKT:

Evelin Jõgar Õigusteenused OÜ

Kastani 39-27 Tartu 50410
Tel: +372 5687 4441
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.ejlegal.ee

rup.ee koostööpartner

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes