gif Company 930x140 ee

 

Eesti Advokatuur

eesti advokatuur120x120fixed Eesti Advokatuur on 1919. aastal 14. juunil asutatud advokaatide omavalitsuslikel põhimõtetel tegutsev kutseühendus õigusteenuse osutamise korraldamiseks era- ja avalikes huvides ning advokaatide kutsealaste õiguste kaitsmiseks.

www.advokatuur.ee

Eesti Advokatuur abistab oma liikmeid – advokaate – nende kutsealases tegevuses ja teostab ühtlasi järelevalvet, samuti seisab hea Eesti advokaatide traditsioonide edasikandumise eest.

Advokatuur organiseerib muu hulgas advokaatide erialast täiendamist, suhteid juristkonnaga, riigiasutuste ja mitmete kodu- ning välismaiste organisatsioonidega ning osaleb aktiivselt õigusloomes. Samuti korraldab advokatuur avalik-õigusliku funktsiooni täitmist – riigi makstava tasu eest kaitseülesannete täitmist ning esindamist tsiviil- ja haldusasjades.

Alates 1992. aastast on Eesti Advokatuur Rahvusvahelise Advokaatide Assotsiatsiooni (IBA) liige ning 2004. aasta 1. maist Euroopa Advokatuuride ja Õigusliitude Nõukogu (CCBE) täisliige.

Advokatuuri liikmed on vandeadvokaadid, vandeadvokaadi vanemabid ja vandeadvokaadi abid. 2016. aasta märtsi seisuga oli Eesti Advokatuuril 978 liiget.

Kontakt:

Eesti Advokatuur

Rävala pst 3, 10143, Tallinn

telefon: 662 0665
faks: 662 0677

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
koduleht: www.advokatuur.ee

rup.ee koostööpartner

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes