Leadell Pilv Advokaadibüroo

LEADELL Pilv Advokaadibüroo AS logo90px

Alates 2016. aasta augustist ühist kaubamärki LEADELL kasutavad advokaadibürood LEADELL Pilv Advokaadibüroo Eestis, LEADELL Fogels, Vitols & Paipa Lätis ning LEADELL Balčiūnas & Grajauskas Leedus kuuluvad Balti riikide juhtivate ärikliendile suunatud advokaadibüroode hulka, koondades ligikaudu 50 oma ala parimat õigusnõustajat.

www.leadell.ee

LEADELL kaubamärgi esimene osa on sõna „lead“, mis sümboliseerib klientide suunamist õigusküsimustes. Nime teine pool on lühend ELL, mis tähistab Eestit, Lätit ja Leedut.

Alliansi nimi sisaldab Balti riikide lühendit, rõhutades seeläbi, et pakume siin regioonis kohalikule ja globaalsele kliendile kohalikul kogemusel ning pädevusel põhinevaid õigusteenuseid.

Me suudame märgata seoseid üksikute punktide vahel ning näha ilmselgest kaugemale, sest vaatame süvitsi igat teemat ja suhtume oma töösse pühendunult, pakkudes kindlat ja usaldusväärset õigusabi.

Kontakt:

Tallinn
Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Tel. üldnumber: +372 6 191 630
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tartu
Turu 2 (Tasku keskus)
51014 Tartu
Tel. üldnumber: +372 7 312 272
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

rup.ee koostööpartner

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes