Advokaadibüroo LMP

Tanel Melk & Partners Law Firm on asjatundlik uue põlvkonna õigusabibüroo, kelle peamisteks valdkondadeks on äri-, era- ja haldusõigus, samuti nõustame kliente ka muudes õiguslikes küsimustes.

Advokaadibüroo LMP on asjatundlik uue põlvkonna õigusabibüroo, kelle peamisteks valdkondadeks on äri-, era- ja haldusõigus, samuti nõustame kliente ka muudes õiguslikes küsimustes. Alates asutamisest oleme oluliselt laienenud ning loonud võimeka ja pädeva meeskonna, kelle teadmised ning isikuomadused aitavad klientide parimale teenindamisele kaasa.

Meie missiooniks on pakkuda klientidele parimat õigusabi, mida iseloomustab eelkõige kliendikeskne teenindamine. Läheneme igale kliendile individuaalselt, et leida probleemile sobivaim lahendus.

www.lmp.ee

 

Oleme huvitatud ka pikaajalisest koostööst, kus oleme äriühingutele toeks nii partneritega läbirääkimiste pidamisel, tehingute tegemisel, lepingute sõlmimisel kui ka äriühingusiseste lepingute koostamisel. Esindame ja nõustame kliente ka muudes äriõigusega seonduvates küsimustes, nagu äriühingute asutamine, ühinemine, jagunemine, ümberkujundamine ja likvideerimine; aktsionäride ja osanike omavahelised vaidlused; juhatuse liikmete vastutuse küsimused; üldkoosolekute ettevalmistamine ja läbiviimine jms. Kõikide võimalike valdkondadega on võimalik tutvuda meie büroo kodulehel – oleme kindlad, et suudame pakkuda just Teile sobivat nõustamist.

Peame oluliseks õigusabi kiiret ja kvaliteetset kättesaadavust. Seatud eesmärkide realiseerimiseks  panustame oma töötajatesse, nende pidevasse enesetäiendamisse ning erialasesse väljaõppesse. Meie juristid osalevad regulaarselt erialastel koolitustel. Peame väga oluliseks elukestvat õpet, mis võimaldab pidevat kursis olemist kaasaegse õigussüsteemi muudatustega. Meil on tugev meeskond, mis teeb vajadusel koostööd teiste alade spetsialistidega, sest tahame oma klientidele pakkuda kvaliteetset õigusabi ka kõige spetsiifilisemaid teadmisi nõudvates valdkondades. Muuhulgas suurendab meie tulemuslikkust ka omavaheline hästi arenenud meeskonnatöö. Meie juristid omavad eelnevat praktika- ja töökogemust mitmetes erinevates organisatsioonides ning asutustes, mis tähendab kogemust õigusabi osutamisel. Kollektiivi nooruslikkuse kasuks räägib see, et meie juristidel on piisavalt energiat, et teha kõik võimalikku parima tulemuse saavutamiseks. Me ei karda vastu võtta ka kõige tõsisemaid väljakutseid. Lisaks eesti keelele osutame õigusabi ka inglise ja vene keeles.

Meie bürood asuvad Tallinnas ja Tartus.  Esialgsed konsultatsioone osutame ka e-kirja vahendusel.

Advokaadibüroo LMP juristid hoiavad Teid kursis olulisemate seadusemuudatustega ja kohtupraktikaga.

Lisaks klassikalisele õigusabile pakub Advokaadibüroo LMP ka inkassoteenuseid.
Kiired muutused Eesti ühiskonnas ning kogu maailmas on tõstnud inimeste vajadust õigusabi järele. Meie poole pöördumine võimaldab klientidel keskenduda oma igapäevategevustele ning jätta õigusega seotud probleemid meie lahendada.

Võite olla kindlad, et Teie õiguslikud probleemid on kindlates kätes!

 

KONTAKTID:

Advokaadibüroo LMP

Tel: +372 7 300 400
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinna osakond

Kentmanni 6
Oleme avatud: E-R 9.00-17.00

Tartu osakond

Soola 8, Tartu. Plasku 7. korrus
Oleme avatud: E-R 9.00-17.00

Palume kohtumise eelnevalt telefoni või e-posti vahendusel kokku leppida