24/7 Veebikolitus
Lektorid:
Risto Rüütel, vandeadvokaat
Liina Männiste, jurist
Erika Tuvike, jurist

Kriisiolukorra päästerõngad: vääramatu jõud, valitsuse abi, tööõiguslikud meetmed

Koolitusest

Korraldaja: Raamatupidamisuudised (Litau Büroo OÜ)

Veebikoolitus annab ettevõtjatele juhtnööre eriolukorra karmide tagajärgede leevendamiseks ja vastuseid viimase aja põletavamatele küsimustele:

  • Riik on pakkunud ettevõtjatele hulga meetmeid. Milline on konkreetne abi, millal see ettevõtjani jõuab ja kui palju sellest reaalselt kasu on?
  • Vaatleme vääramatu jõu mõju ettevõtluses iga nurga alt: kommertslepingud (sealhulgas rahvusvahelised), tarned, üürilepingud. Kas kohustused jäävad alles ka pandeemia ajal?
  • Üksikasjalik ülevaade: millised on kriisiaja puhkuste, koondamiste ja töötasumuudatuste keerises töötaja õigused ja millised tööandja rahalised kohustused?

Eversheds Sutherland

Eversheds Sutherland on juhtiv globaalne advokaadibüroo Baltikumis. Meie ligi 40 töötajat abistavad kliente kõigis õiguse valdkondades. Tegutseme 34 riigis 69 büroo kaudu ja oleme abiks Eesti ettevõtete äritegevusele üle maailma. Eestis on meie klientideks nii väikesed kui ka keskmised ja suured ettevõtted, kuid teenindame ka rahvusvahelisi suurettevõtteid. Meil on pikaajaline kogemus start-upide nõustamisel ning nii finantseerimise, saneerimise kui likvideerimiste ja pankrottide alal.

Millest koosneb veebikoolitus?

24/7 veebikoolitust saad vaadata siis, kui sulle sobib, ja igas asukohas. Pärast vaatamist jääb veebikoolitus sinu kontole.

Juurdepääs
veebikoolitusele
Materjalid
(slaidid jms)
Võimalus esitada
lektorile küsimusi
85
minutit
24/7
Veebikoolituse kestus
24/7 Veebikolitus
Lektorid:
Risto Rüütel, vandeadvokaat
Liina Männiste, jurist
Erika Tuvike, jurist

Kriisiolukorra päästerõngad: vääramatu jõud, valitsuse abi, tööõiguslikud meetmed