Persona

Persona

Sinu personali- ja palgaarvestuse ning tööaja ja puhkusegraafikute vajadused lahendab pilvetarkvara Persona. Kui hindad aja kokkuhoidu, vigade vältimist ja andmete turvalisust, siis paarikümnest töötajast alates vajad personalitööks rohkemat kui Excel või töötajate nimekiri finantsprogrammis.

MIS ERISTAB PERSONAT TEISTEST PERSONALITARKVARADEST?

  1. Saad tööd alustada kiiresti - kohe peale konto avamist, ilma juurutuse ja koolituseta. Seda võimaldab programmi lihtne, intuitiivne ülesehitus. Persona on loodud just personalitöötaja vajaduste jaoks.
  2. Kõrgelt hinnatud abivalmis tasuta kasutajatugi vastab kiiresti Sinu küsimustele telefoni ja e-posti teel. Nii oled alati toetatud.
  3. Persona liidestused lubavad Sulle pakkuda terviklikke töövoogusid. Avalike APIde kaudu saad Persona kiiresti ja lihtsalt liidestada ükskõik millise muu tarkvaraga või infosüsteemiga. Valmisliidestused on olemas üle 10 partneri tarkvaradega ja järgmised on töös. Nii tagame, et saad kasutada iga valdkonna parimaid lahendusi.
  4. Ei mingeid peidetud kulusid. Kuutasu saad välja arvestada Persona kodulehel asuvas avalikus hinnakalkulaatoris (ja teisendada ühe- või viieaastase investeeringu summaks). Hinnakirjas on loetletud kõik tasuta ja tasulised teenused.
  5. Seadusemuudatustest tulenevad täiendused viime programmi sisse alati tasuta, nende ees meie kliendid lisatasu ei maksa.

PERSONAT KASUTADES ON TÖÖTAJATE HALDUS KIIRE JA EFEKTIIVNE

3 omavahel seotud põhimoodulit võimaldavad eri rollides kasutajatel töötada samas tarkvaras ja värskete andmetega.

Persona

ISETEENINDUSPORTAALIS on igal töötajal ligipääs oma andmetele. Seal saab esitada erinevaid avaldusi ja algatada andmete muutmist. Iseteenindus automatiseerib kogu teie puhkuste planeerimise töövoo alates avaldustest kuni graafiku kinnitamiseni.


Persona abil säästad aega mitte ainult personalitöötaja ja raamatupidaja jaoks, vaid kõigi juhtide ning töötajate jaoks, kes saavad vähendada administratiivseid tegevusi ja pühenduda oma põhitööle.


Vaata täpsemalt ja võta ühendust Persona meeskonnaga