Seminar 920x140 ee gif

 

Teisipäev, 08 Jaanuar 2019 10:08

Tallinna Vesi esitas konkurentsiameti tariifiotsusele vaide

Tallinna Vesi esitas konkurentsiametile vaide seoses ameti otsusega jätta kooskõlastamata ettevõtte poolt taotletud veeteenuse hinnad Tallinna ja Saue linna tegevuspiirkonnas. Tallinna Vesi esitas 3. jaanuaril vaide, sest ei pea konkurentsiameti poolt otsuses väljendatud seisukohti põhjendatuks. Ühtlasi on ettevõte koostamas konkurentsiametile vastust seoses sama otsusega seotud järelevalvemenetlusega, teatas Tallinna Vesi börsile.

 Koostatavas vastuses põhjendab ettevõte oma seisukohti veeteenuse hindade kujunemise aluseks olevate hinnakomponentide osas. Tallinna Veel on vastamiseks aega kuni 30. jaanuarini.

Konkurentsiamet jättis lõppenud aasta detsembris Tallinna Vee tariifid kooskõlastamata. Seejuures ei nõustu amet Tallinna Vee esitatud veeteenuse hinna arvutamise aluseks olevate kuludega ning leiab, et ettevõte on prognoosinud ülemäärast kulu ligi 10 miljoni euro ulatuses.

Kuni konkurentsiamet ei ole uusi veeteenuse hindu kooskõlastanud ega muul viisil kehtestanud, kehtivad senised veeteenuse hinnad.

Toetajad

IKS logo 1

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes