Seminar 920x140 ee gif

 

Reede, 19 Oktoober 2018 13:54

EAS alustab kasvuettevõtete mentorprogrammiga

Selle aasta lõpus alustab esmakordselt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) kasvuettevõtjate mentorprogramm, mille eesmärk on toetada ambitsioonikate kasvuettevõtete omanikke või juhte ettevõtete kiires arenguprotsessis.

"Kasvuettevõtjate mentorprogrammis viiakse kokku 50 ettevõtjat või juhti personaalsete mentoritega, kelle eesmärk on toetada ettevõtjaid nii tootearenduses, uutele turgudele sisenemisel kui ka tegevuste tõhustamisel," ütles EAS-i ettevõtluse keskuse juht Tanel Rebane pressiteate vahendusel.

Rebane lisas, et eesmärk on tekitada või suurendada ekspordikäivet. Tema sõnul sisaldab kuuekuuline programm lisaks koostööle mentoriga ka praktilisi töötubasid näiteks ärimudeli, müügi ja tootearenduse teemadel.

Programmi oodatakse kandideerima ettevõtjaid ja juhte kõikidest valdkondadest, kaasa arvatud loomeettevõtlusest. Soovituslikult võiks ettevõte olla programmiga liitumise hetkel tegutsenud 3–5 aastat ning omada käivet toodete või teenuste müügilt.

Programmi viiakse läbi kahes grupis - esimene grupp alustab detsembris 2018 ja teine augustis 2019. Esimesse gruppi kandideerimise tähtaeg on 18. november. Teise gruppi algab kandideerimine mais 2019, kuid võimalik on eelregistreeruda.

Kasvuettevõtja mentorprogrammi korraldab EAS ning seda aitavad koostööpartnerina ellu viia EBS Advisory Services ja EBS Executive Education.

Toetajad

IKS logo 1

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes