Seminar 920x140 ee gif

 

Majandus ja äri
Saksamaa ja Prantsusmaa ei ole endiselt leidnud ühist meelt, kuidas Euroopa Liidu tasandil tehnoloogiahiidude maksustamist korraldada, ütles Prantsuse rahandusminister Bruno Le Maire 5. novembril.
Töötan suurema osa tööajast õues ja pean palju ringi kõndima. Ilmad hakkavad külmemaks minema ja tunnen, et oleks soojemaid riideid vaja, et mitte haigeks jääda. Kas tööandja peab mulle soojad tööriided andma?
Esmaspäev, 05 November 2018 12:47

Lasnamäe töömessil on saadaval 400 töökohta

Lasnamäe töömessil on saadaval 400 töökohta, pakkumisi on ka vähenenud töövõimega inimestele.
Esmaspäev, 05 November 2018 12:41

Mobiil-ID kasutamine on häiritud

Mobiil-ID kasutamine on tuvastusteenust arendava SK ID Solutionsi tehniliste probleemide tõttu häiritud.
Eesti Pangaliidu arvates tuleks seadusesse sätestada erand, mille kohaselt pankrotimenetluses oleval äriühingul ei ole rahapesu mõistes tegelikku kasusaajat ning seega ei oleks kohustust ka tegelikku kasusaajat tuvastada.
Esmaspäev, 05 November 2018 11:24

Digidiagnostika toetus

Digidiagnostika toetus on suunatud töötleva tööstuse ja mäetööstuse ettevõtetele digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika läbi viimiseks.

Esmaspäev, 05 November 2018 10:25

Tugev tööturg jääb tarbimise kasvu toetama

Tulumaksureform ei ole sellel aastal kaubandusele oodatud miljoneid toonud, ent kaupmehed ei saa müüginumbrite üle ka kurta. Kuigi näha on märke majanduskasvu aeglustumisest, lubab tugev tööturg inimestel julgelt tarbida ka edaspidi.
Kodanikualgatuslik Riigireformi Sihtasutus tegi ettepaneku määrata presidendile ja riigikontrolörile seitsmeaastane ühekordne ametiaeg.
Inbank üheksa kuu kasum vähenes mullusega võrreldes 14,4 protsenti 6,3 miljonile eurole, kuid panga laenu- ja hoiuseportfellid on aastavõrdluses enam kui kahekordistunud.
Danske panga Norra filiaalil on Eesti rahapesuskandaali tõttu kulunud rohkem aega olemasolevatele klientidele selgituste jagamisele kui uute klientide leidmisele, ütles panga Norra filiaali juht Trond Mellingsæter väljaandele E24.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes