Swedbank

Swedbank on tänapäevane pank, mille juured on sügaval Rootsi hoiupankade ajaloos. Oleme avatud ja hooliv pank, mille klientide hulgas on 7,8 miljonit eraisikut ning enam kui 600 000 ettevõtet ja organisatsiooni.

www.swedbank.ee/business

Tänu sellele oleme klientide arvu poolest Rootsi suurim pank ning juhtpositsioonil ka oma teistel koduturgudel: Eestis, Lätis ja Leedus. Suurpangana on Swedbank finantssüsteemi oluline osa ja meil on kohalikes kogukondades tähtis roll. Oleme pühendunud sellele, et aidata oma klientidel, aktsionäridel ja ühiskonnal tervikuna säilitada mõistlikku ja jätkusuutlikku finantsseisundit.

Teeme kõvasti tööd, et arendada ja hoida oma klientidega lähedasi ning pikaajalisi suhteid. Seetõttu on Swedbankil ulatuslik jaevõrgustik ning hästi välja arendatud telefoni-, interneti- ja mobiiliteenused.

Swedbankil on tugev bilanss, mis peab vastu majanduskeskkonna kõikumistele. Riskide hindamine ja juhtimine kuulub meie igapäevatöö juurde. Suudame riske hajutada, kuna meil on suur kliendibaas, mis koosneb eraisikutest ja paljudes eri valdkondades tegutsevatest ettevõtetest, ning jätkusuutlik hoiuste ja laenude tasakaal koduturgudel.

Swedbanki töötajad hoiavad alal panga väärtusi: lihtsust, avatust ja hoolivust. Igapäevategevuses tähendab see muu hulgas, et meie teenused ja nõuanded peavad olema kõigile mõistetavad ning et me peame oma lubadustest kinni.

 Kontakt:

SWEDBANK AS

Liivalaia 8, 15040 Tallinn

telefon: 6310 310
faks: 6310 410

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
koduleht: www.swedbank.ee/business

rup.ee koostööpartner

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes