Leinonen Estonia

Rahvusvaheline raamatupidamis- ja konsultatsioonifirma Leinonen Group pakub eduka rahvusvahelise äritegevuse jaoks vajalikke teenuseid.

Leinoneni spetsialistid tunnevad kõiki raamatupidamisküsimusi ning pakuvad ettevõtetele häid võimalusi vastava teenuse tellimiseks. Lisaks tegeleb firma palgaarvestusega ning annab professionaalset nõu seoses maksude ja rahvusvahelise äritegevusega. Ettevõtte teenuste hulka kuuluvad ka mitmesugused haldusteenused.

Ettevõtte klientide hulka kuuluvad peamiselt eri suuruses rahvusvahelised firmad. Tallinna büroo on Leinonen Groupi osa.

Leinonen koostab alati ettevõtte vajadustest lähtuvalt teenustepaketi, mis on spetsiaalselt iga kliendi nõudmistele kohandatud. Pakume klientidele professionaalset teenust mis tahes raamatupidamisküsimuste lahendamiseks. Meie tugevuseks on kvalifitseeritud pikaajaliste kogemustega töötajad, kelle eesmärk on hoida kliendisuhteid vastastikuse kasulikkuse põhimõttel.

Leinonen Estonial on ISO sertifikaat, rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedisertifikaat ISO 9001:2008. Sertifitseerimise teostas Bureau Veritas. See sertifikaat tagab, et firma teenused vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Kõik Leinoneni kontorid on spetsialiseerunud kohalikele ettevõtlustingimustele ning on kursis oma tegevusriikide viimaste suundumustega. Meie juhid ja raamatupidajad tunnevad erinevaid ettevõtluskultuure, rahvusvahelisi raamatupidamisstandardeid ja kohalikke õigusakte ning oskavad aidata klientidel probleeme lahendada.

KONTAKT:

Leinonen Estonia OÜ

Põhja pst 25
10415, Tallinn

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon: +372 6117 700
Faks: +372 6117 701

www.leinonen.ee

rup.ee koostööpartner

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes